It's us Naturbit gm rizsliszt 1000g
Ár:
1.090 Ft
| Gluténmentes rizsliszt, 1000 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: 100% fehér rizsliszt.
Kiszerelés: 500 g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1483kJ / 349kcal |
| Zsír | 0,6g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,2g |
| Szénhidrát | 79g |
| - amelyből cukrok | 0g |
| Rost | 0,1g |
| Fehérje | 6,9g |
| Só | 0g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
759 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
