It's us Naturbit Gluténmentes Rizsdara 500g
Ár:
789 Ft
| Gluténmentes rizsdara, 500 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: rizsdara (100%).
Kiszerelés: 500 g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1489kJ / 350kcal |
| Zsír | 0,6g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,2g |
| Szénhidrát | 79g |
| - amelyből cukrok | <0,5g |
| Rost | 0,4g |
| Fehérje | 7,0g |
| Só | 0,01g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
759 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
