It's us Kitti's Csicseriborsó tarhonya 250g
Ár:
1.090 Ft
|
Glutén-, búza-, tej-, tojás-, rizs-, burgonya-, kukorica- és szójamentes, 15%-kal csökkentett szénhidráttartalmú! |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: csicseriborsó liszt (50%), tápióka keményítő, stabilizátor (xantán és guargumi).
Felhasználási javaslat: tízszeres mennyiségű sózott, forrásban lévő vízben 10 percig főzzük, majd hagyjuk 4-5 percig állni benne, utána szűrjük le! Hagyományos elkészítéshez pl. köretnek, leveshez pirítható is!
Átlagos tápérték 100 g száraz termékben:
| Energia: | 1500 kJ/355 kcal |
| Zsír: | 3,2 g |
| - amelyből telített zsírsav: | 0,5 g |
| Szénhidrát: | 67,0 g |
| - amelyből cukor: | 1,7 g |
| Rost: | 7,6 g |
| Fehérje: | 10,7 g |
| Só: | 0,24 g |
Kiszerelés: 200 g
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
759 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
