It's us Kitti's gluténmentes rizses-köleses száraztészta 200g orsó
Ár:
890 Ft
| Gluténmentes, tojásmentes, rizsmentes és kukoricamentes fusilli/órsó formájú száraztészta, egyenesen Kitty konyhájából. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Főzési idő: kb. 3 perc
Összetevők: rizsliszt (56%), barna rizsliszt (14%), kölesliszt (13%), tápióka keményítő, burgonyapehely, stabilizátor (xantángumi), burgonya rost, cikóriainulin, antioxidáns (E306).
Kiszerelés: 200 g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1473 kJ/348 kcal |
| Zsír | 1,3 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 74,3 g |
| - amelyből cukrok | 0,3 g |
| Rost | 4,7 g |
| Fehérje | 7,3 g |
| Só | 0,08 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
759 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
