It's us Eva's önkelesztő lisztkeverék 1kg
Ár:
1.999 Ft
| Búzamentes receptúra alapján készítve | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
rizsliszt, burgonyakeményítő, tápiókakeményítő, kukoricaliszt, cirokliszt, xantángumi, it’s us foszfátmentes sütőpor /térfogatnövelőszer (nátrium-karbonátok), savanyúságot szabályozó anyag (borkősav), tápiókakeményítő/
- Glutén-és búzamentes
- Tejmentes
- Tojásmentes
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1391 kJ / 328 kcal |
| Zsír | 0,8 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 74 g |
| amelyből cukrok | <0,5 g |
| Rost | 2,5 g |
| Fehérje | 4,9 g |
| Só | 0,04 g |
| Cukrokból laktóz | <0,1g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
