It's us Kitti's gluténmentes zöldborsó száraztészta 200g orsó
Ár:
1.090 Ft
|
Gluténmentes zöldborsóból készült tészta. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
Zöldborsóliszt (65%), tápióka keményítő, cikóriainulin (4%), stabilizátorok (xantángumi, guargumi), antioxidáns (E306).
| Átlagos tápérték 100g termékben | |
|---|---|
| Energia | 1353 kJ/321 kcal |
| Zsír | 1,4 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 55,5 g |
| amelyből cukrok | 2,0 g |
| Rost | 16,6 g |
| Fehérje | 13,2 g |
| Só | 0,13 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
759 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
