It's us Kitti's Csicseriborsó spagetti 200g
Ár:
1.090 Ft
| Elragadóan ízletes glutén- és tojásmentes csicseriborsó spagetti. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: csicseriborsó liszt (50%), tápióka keményítő, stabilizátorok (xantángumi, guargumi), antioxidáns (E306).
Kiszerelés: 200g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1500 kJ/355 kcal |
| Zsír | 3,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 67,0 g |
| - amelyből cukrok | 1,7 g |
| Rost | 7,6 g |
| Fehérje | 10,7 g |
| Só | 0,24 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
759 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
