Majomkenyér Mogyoróvajas szaloncukor 200g
Ár:
4.251 Ft
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: FÖLDIMOGYORÓ krém (41%), datolya paszta, eritrites étcsokoládé édesítőszerekkel (20%) /kakakómassza, édesítőszer: eritrit, kakaóvaj, emulgeálószer: lecitinek (napraforgómag), aroma, édesítőszer: szteviol glikozidok/, gluténmentes ZABpehely, nedvesítőszer: glicerin, kókuszolaj, antioxidáns: aszkorbinsav, étkezési só
A termék nyomokban tejet és dióféléket (diót, mandulát, mogyorót, stb.) is
tartalmazhat.
- Gluténmentes
- Vegán
- Laktózmentes
- Tejmentes
- Élesztőmentes
- Tojásmentes
- Hozzáadott cukor nélkül
- Pálmaolaj-mentes
Átlagos tápérték adatok 100g termékben:
| Energia | 1992 kJ
479 kcal |
| Zsír | 31 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 10 g |
| Szénhidrát | 38 g |
| – amelyből cukrok | 22 g |
| – poliolok | 5,8 g |
| Rost | 7,5 g |
| Fehérje | 14 g |
| Só | 0,4 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.532 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.556 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.818 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
6.080 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
690 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
