Mokyen by Mjomkenyér Szaloncukor pisztáciás-karamellás 200g
Ár:
6.302 Ft
|
VEGÁN FŐZÖTT KARAMELLEL |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: karamellizált kókuszvirág cukor (33%), kókuszkrém /kókuszkrém, stabilizátorok (xantán gumi, guargumi, karragén)/, pisztácia paszta (24%) (PISZTÁCIA, színezékek: klorofillok, kurkumin), étcsokoládé (20%) (cukor, kakaó massza, kakaóvaj), rizsszirup /rizsliszt, víz/, kókuszliszt, kókuszolaj.
A termék nyomokban földimogyorót és más dióféléket (diót, mogyorót, stb.) tartalmazhat.
- Gluténmentes
- Vegán
- Élelmi rostban gazdag
- Laktózmentes
- Tejmentes
- Élesztőmentes
- Tojásmentes
- Pálmaolaj-mentes
Átlagos tápérték adatok 100g termékben:
| Energia | 2429 kJ
583 kcal |
| Zsír | 36 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 21 g |
| Szénhidrát | 53 g |
| – amelyből cukrok | 47 g |
| Rost | 6 g |
| Fehérje | 8,7 g |
| Só | 0,4 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
6.080 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.818 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.556 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.532 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.251 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
690 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
