Mokyen by Majomkenyér Upcycled mandulás keksz 50g
Ár:
690 Ft
| Mandulás keksz, 50 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: MANDULAliszt (24,8%), tápiókakeményítő, hidegen sajtolt MANDULA (18,8%), ivóvíz, barna nádcukor, kókuszolaj, lenmagpehely, antioxidáns: aszkorbinsav, térfogatnövelő szer: nátrium-karbonátok.
Fontos! A termék nyomokban földimogyorót, más dióféléket (mogyorót, diót, stb.), mustárt és szezámmagot tartalmazhat.
| Átlagos tápérték adatok | 100g termékben |
| Energia 2027 kJ/ 486 kcal | |
| Zsír | 32 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 7,3 g |
| Szénhidrát | 46 g |
| – amelyből cukrok | 18 g |
| Rost | 2,8 g |
| Fehérje | 11 g |
| Só | 0 g |
Ez még érdekes lehet neked
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.251 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.532 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.556 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.818 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
6.080 Ft
