Mokyen by Majomkenyér Kókuszos-áfonyás keksz hozzáadott cukor nélkül 50g
Ár:
590 Ft
| Kókuszos-áfonyás keksz hozzáadott cukor nélkül, 50 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kókuszliszt (17%), mandulaőrlemény, édesítőszer (xilit), tojás, növényi zsír (13%) (kókuszzsír), tápióka keményítő, aszalt vörösáfonya almasűrítménnyel (5%) [áfonya (55-70%), alma koncentrátum (30-45%), napraforgóolaj (0,1-1%)], kókuszreszelék (3%), citromsűrítmény, útifű maghéj, antioxidáns (aszkorbinsav), térfogatnövelő szerek (nátrium-karbonátok), vanillin.
Fontos! A termék nyomokban földimogyorót és más dióféléket is tartalmazhat. Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet.
| Átlagos tápérték adatok | 100g termékben |
| Energia 1840 kJ / 442 kcal | |
| Zsír | 27 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 16 g |
| Szénhidrát | 38 g |
| – amelyből cukrok | 6,3 g |
| – poliolok | 17 g |
| Rost | 8,9 g |
| Fehérje | 9,2 g |
| Só | 0,2 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
690 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.251 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.532 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.556 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.818 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
6.080 Ft
