Mokyen by Majomkenyér Szaloncukor kávés-karamellás 200g
Ár:
4.818 Ft
|
VEGÁN FŐZÖTT KARAMELLEL |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: karamellizált kókuszvirág cukor (41%), kókuszkrém /kókuszkrém, stabilizátorok (xantán gumi, guargumi, karragén)/, étcsokoládé (26%) (cukor, kakaó massza, kakaóvaj), rizsszirup /rizsliszt, víz/, kókuszliszt, kókuszolaj, kávé (3%).
A termék nyomokban földimogyorót és dióféléket (diót, mogyorót, pisztáciát, stb.) tartalmazhat.
- Gluténmentes
- Vegán
- Élelmirost-forrás
- Laktózmentes
- Tejmentes
- Élesztőmentes
- Tojásmentes
- Pálmaolaj-mentes
Átlagos tápérték adatok 100g termékben:
| Energia | 2217 kJ
530 kcal |
| Zsír | 28 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 23 g |
| Szénhidrát | 63 g |
| – amelyből cukrok | 57 g |
| Rost | 4,8 g |
| Fehérje | 4,2 g |
| Só | 0,6 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.556 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.532 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.251 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
6.080 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
690 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
