Mokyen by Majomkenyér Csokidarabos keksz hozzáadott cukor nélkül
Ár:
590 Ft
| Csokidarabkás gluténmentes, vegán keksz, hozzáadott cukor nélkül, 50 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: étcsokoládé (17,8%) /kakaómassza, cukor, kakaóvaj, emulgeálószer (napraforgólecitin)/, barna nádcukor, tápiókakeményítő, növényi zsiradék keverék (növényi olajok (napraforgó, teljes mértékben hidrogénezett repceolaj), só, emulgeálószer: napraforgó-lecitin, természetes aroma, színezék: karotinok), gluténmentes ZABpehely, ivóvíz, MANDULAliszt, rizsliszt, lenmagpehely, térfogatnövelő szer: nátrium-karbonátok
Fontos! A termék nyomokban más dióféléket (diót, mogyorót, stb.), földimogyorót, mustárt és szezámmagot is tartalmazhat.
| Átlagos tápérték adatok | 100g termékben |
| Energia | 2312 kJ/554 kcal |
| Zsír | 31 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 8 g |
| Szénhidrát | 60 g |
| – amelyből cukrok | 26 g |
| Rost | 4,1 g |
| Fehérje | 6,6 g |
| Só | 0,1 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
690 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.251 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.532 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.556 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.818 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
6.080 Ft
