Mokyen by Majomkenyér Szaloncukor sós-karamellás 200g
Ár:
4.532 Ft
|
VEGÁN FŐZÖTT KARAMELLEL |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kókuszvirág cukor, kókuszkrém /kókuszkrém, stabilizátorok (xantán gumi, guargumi, karragén)/, étcsokoládé 20% (cukor, kakaó massza, kakaóvaj), rizsszirup /rizsliszt, víz/, kókuszliszt, kókuszolaj, só.
A termék nyomokban földimogyorót és dióféléket (diót, mandulát, mogyorót, stb.) tartalmazhat.
- Gluténmentes
- Vegán
- Laktózmentes
- Tejmentes
- Élesztőmentes
- Tojásmentes
- Pálmaolaj-mentes
Átlagos tápérték adatok 100g termékben:
| Energia | 2343 kJ
560 kcal |
| Zsír | 29 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 24 g |
| Szénhidrát | 68 g |
| – amelyből cukrok | 61 g |
| Rost | 4,9 g |
| Fehérje | 4,4 g |
| Só | 1,1 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.556 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.251 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
4.818 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
6.080 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
690 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
590 Ft
