It's us Kitti's gluténmentes vöröslencse száraztészta 200g penne
Ár:
1.090 Ft
| Fedezd fel Kitti ízletes, gluténmentes vöröslencse penne formájú tésztáját. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Főzési idő: kb. 3 perc
Összetevők: vöröslencse liszt (50%), tápióka keményítő, cikóriainulin (4%), stabilizátorok (xantángumi, guargumi), antioxidáns (E306).
Kiszerelés: 200 g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1404 kJ/332 kcal |
| Zsír | 0,8 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 62,4 g |
| - amelyből cukrok | 0,8 g |
| Rost | 11,6 g |
| Fehérje | 13,0 g |
| Só | 0,13 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
759 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
