Schär Gluténmentes pizzaalap 300g
Ár:
2.390 Ft
| Egyszerű és finom hétköznapi vacsoraötlet, nem csak gluténérzékenyek számára. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Gluténmentes pizza alap.
Összetevők: víz, kukoricakeményítő ,rizsliszt, burgonyakeményítő, rizsliszt, napraforgóolaj, rizs keményítő, rizs szirup, dextróz,sűrítőanyag: hidroxipropilmetil - cellulóz,guar gumi;almarost, élesztő,só,savanyúságot szabályzó anyag: borkősav.
Nyomokban szóját tartalmazhat.
Laktózmentes termék.
100 g termék tartalmaz:
| Energia : | 1240 kJ (294 kcal) |
| Fehérje: | 3,0 g |
| Szénhidrát: | 58 g |
| - amelyből cukrok: | 5,4 g |
| Zsír: | 4,8 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 0,6 g |
| Rost: | 4,6 g |
| Fehérje: | 2,3 g |
| Só: | 1,0 g |
A csomag tartalma 2 külön csomagolt pizza alap ( 2x150 g )
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.229 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.069 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.739 Ft
