Schär leveles tészta 250g
Ár:
2.309 Ft
| Gluténmentes levestészta. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők
| margarin |
| Pálmaolaj |
| víz |
| repce olaj |
| Só |
| Emulgeálószer |
| Citromsav-észterek a mono- és digliceridjeinek zsírsavak |
| Savasság szabályozó |
| E330 - Citromsav |
| nátrium-citrát |
| Aroma |
| víz |
| rizs keményítő |
| kukorica keményítő |
| Rizsliszt |
| Cikória rost |
| Sűrítőanyag |
| hidroxipropil metilcellulóz |
| guar gumi |
| Dextróz |
| Összes megjelenítése |
Tápérték: 100 g
| Energia | 1624 kJ/391 kCal |
| Zsír | 28 g |
| amelyből telített zsírsavak | 13 g |
| Szénhidrát | 30 g |
| amelyből cukor | 2.1 g |
| Fehérje | 2.3 g |
| Só | 0.95 g |
| Élelmi rost | 4.8 g |
Allergének
| Szójabab |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.229 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.069 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.739 Ft
