Schär Pane Casereccio kenyér 240g
Ár:
1.819 Ft
| Gluténmentes szeletelt kenyér. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Pirítás nélkül is fogyasztható, nem morzsálódik, ízletes.
- gluténmentes
- búzamentes
- hozzáadott tej nélkül
- laktózmentes
- hozzáadott tojás nélkül
- vegán
- vegetáriánus
- pálmaolaj-mentes
- nem tartalmaz tartósítószert
Összetevők:
- víz,
- kukoricakeményítő,
- rizsliszt,
- hajdinaliszt 8,5%,
- rizsszirup,
- alma rost,
- rizskeményítő,
- napraforgó olaj,
- szójafehérje,
- cukor,
- só,
- térfogatnövelő: E-464,
- élesztő,
- savanyúságot szabályozó anyag: borkősav
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia: | 1108 kJ/262 kcal |
| Fehérje: | 4,1 g |
| Szénhidrát: | 51 g |
| - amelyből cukrok: | 2,6 g |
| Zsír: | 3,1 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 0,5 g |
| Rost: | 6,8 g |
| Só: | 1,1 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.739 Ft
