Schär Pan Grati zsemlemorzsa 300g
Ár:
1.769 Ft
|
Halak, húsok, zöldségek panírozásához, gluténmentes kenyérmorzsa. A Pan Grati zsemlemorzsa tej hozzáadása nélkül készült. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
rizsliszt, kukoricakeményítő, szójaliszt, pálmazsír, tojás, glükóz szirup, sűrítőanyag:guargumi, élesztő,só.
Nyomokban csillagfürtöt tartalmazhat.
Tápanyagtartalom 100 g termékben:
| Energia: | 1758kJ/ 425kcal |
| Zsír: | 14 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 5,8 g |
| Szénhidrát: | 63 g |
| - amelyből cukrok: | 3,4 g |
| Élelmi rost: | 6,8 g |
| Fehérje: | 8,3 g |
| Só: | 1,1 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.739 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.739 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.569 Ft
