Cornexi zabrudi CUKORMENTES Citrom-Lime
| Vegán, citrom-lime töltelékkel töltött zabrúd kakaós bevonattal, hozzáadott cukor nélkül. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: zabpehely 34%, kakaós bevonómassza édesítőszerrel 17% [édesítőszer: maltit; teljes mértékben hidrogénezett növényi zsír (pálmamag), zsírszegény kakaópor 16%, emulgeálószerek: lecitinek, poliglicerin-poliricinoleát; aroma], citrom-lime töltelék édesítőszerrel 14% [édesítőszer: maltit; sűrítményből előállított citromlé 15%, stabilizátor: glicerin; sűrítményből készült lime-lé 10%, zselésítőanyag: pektinek; aromák, étkezési sav: citromsav; tartósítószer: kálium-szorbát; citrom- és sáfrány sűrítmény, spirulina kivonat], édesítőszer: maltit 22%; növényi zsír (pálma), zabpehelyliszt, nedvesítőszer: glicerin; emulgeálószer: lecitinek (szója); aroma, étkezési sav: citromsav; étkezési só, tartósítószer: kálium-szorbát.
Fontos! Nyomokban földimogyorót, dióféléket, szezámmagot és tejet tartalmazhat! Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet!
| Átlagos tápérték adatok | 100 g termékben |
| Energia | 1439 kJ / 345 kcal |
| Zsír | 14 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 8,7 g |
| Szénhidrát | 65 g |
| - amelyből cukrok | 0,5 g |
| - amelyből poliolok | 38 g |
| Rost | 4,7 g |
| Fehérje | 5,0 g |
| Só | 0,12 g |
