It's us Mimen cirok pékárú gluténmentes lisztkeverék 500g
Ár:
1.715 Ft
|
Az IT'S US MIMEN CIROK PÉKÁRU GLUTÉNMENTES LISZTKEVERÉK ideális választás azok számára, akik allergénmentes és kukoricamentes alternatívát keresnek a pékáruk elkészítéséhez. A termék különlegessége a cirokliszt, amely nemcsak értékes tápanyagokat biztosít, hanem kiváló állagot is kölcsönöz a kész kenyérnek, péksüteményeknek. A lisztkeverék tej- és tojásmentes receptekhez is jól alkalmazható, így allergiások és speciális étrendet követők számára is ideális választás lehet. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők és egyéb információk
Összetevők: cirokliszt (48%), tápióka keményítő, útifű maghéj rost, antioxidáns (aszkorbinsav).
Átlagos tápérték 100 g termékben
| Energia: | 1470 kJ/347 kcal |
| Zsír: | 1,8 g |
| - amelyből telített zsírsavak: | 0,2 g |
| Szénhidrát: | 74 g |
| - amelyből cukrok: | 0,2 g |
| Fehérje: | 5,2 g |
| Só: | 0,02 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.613 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
