It's us Maria's gluténmentes sütemény lisztkeverék 1000g
Ár:
2.425 Ft
|
Mit érdemes tudni róla?
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
Gluténmentes búzakeményítő, dextróz, sovány tejpor, kukoricaliszt, stabilizátorok (guargumi, xantángumi, E464), étkezési só, térfogatnövelő szer (nátrium-karbonátok), emulgeálószer (napraforgó lecitin), aroma (vanillin)
Származási hely: Magyarország
| Átlagos tápanyagértékek 100 g termékben | |
| Energia | 1457 kJ / 343 kcal |
| Zsír | 0,2 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 81,9 g |
| amelyből cukrok | 24,7 g |
| Rost | 1,8 g |
| Fehérje | 2,5 g |
| Só | 1,03 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
