It's Us MARIA'S foszlós kalács gluténmentes lisztkeverék 500g
Ár:
1.590 Ft
|
Gluténmentes és szójamentes sütemény lisztkeverék, Mária konyhájából. Mit érdemes tudni róla?
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: gluténmentes búzakeményítő, dextróz, sovány tejpor, kukoricaliszt, stabilizátorok (guargumi, xantángumi, E464), étkezési só, térfogatnövelő szer (nátrium-karbonátok), emulgeálószer (napraforgó lecitin), aroma (vanillin).
Kiszerelés: 500 g
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1464 kJ / 345 kcal |
| Zsír | 0,5 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,4 g |
| Szénhidrát | 81,6 g |
| - amelyből cukrok | 25,0 g |
| Rost | 2,1 g |
| Fehérje 2,5 g | |
| Só | 1,06 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.715 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.613 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
