Szafi REFORM Lekvár Kajszibarack- Alma 350 g
| Sütésálló, 70%-al csökkentett energia és 70%-al csökkentett szénhidráttartalmú lekvár. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Mit érdemes tudni róla?
Vegán
Paleo
Sütésálló
Hozzáadott cukrot nem tartalmaz
70%-al csökkentett kalória-, és szénhidráttartalmú
70% gyümölcstartalom
Enyhén édes
Tartósítószer mentes
Színezék mentes
Ízfokozó mentes
Összetevők:
50% kajszibarack
20% almalé
Ivóvíz
Eritirit, szteviol glikozidok (édesítőszer)
Pektin (sűrítő anyag)
Citromsav
JAVASLAT: Kizárólag száraz, tiszta evőeszközökkel érintkezzen a lekvár, ne nyúljunk bele vizes, vajas, morzsás kanállal vagy késsel. A felhasználás után a fedelet szorosan visszacsavarva, mielőbb tegyük vissza a hűtőbe a terméket. A penészgomba elszaporodását a nedves, „szennyezett eszköz”, ill. a nem megfelelő zárás könnyen elősegíti.
| jellege | lekvár |
| Átlagos tápérték | 100 g lekvárban |
| Energia | 221 kJ / 52 kcal |
| Zsír | 0,4 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 13 g |
| amelyből cukrok | 8,3 g |
| amelyből poliolok | 2,2 g |
| Rost | 1,6 g |
| Fehérje | 0,55 g |
| Só | <0,01 g |
| Az adatok tájékoztató jellegűek! | |
| A termék természetesen módon előforduló cukrot tartalmaz. | |
| A poliolnak nulla a kalóriatartalma, és a felszívódó szénhidráttartalma. | |
| Hőkezeléssel van tartósítva. bontatlan csomagolásban 18 hónapig megőrzi a minőségét, felbontás után a hűtőben 5-10 °C-on, 5 napig fogyasztható. | |
| Tárolás | száraz, hűvös helyen, napfénytől védett helyen tárolandó! |
