Szafi Free Expressz Lisztkeverék 1000g
Ár:
3.599 Ft
| Gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, szójamentes, élesztőmentes, kelesztés nélküli, édes és sós „kelt” tészták készíthetőek a lisztkeverék segítségével, pillanatok alatt. Élelmi rostokban gazdag, így a kiegyensúlyozott étrend méltó alapanyaga lehet. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Gluténmentes lisztek (kölesliszt, batáta liszt), tápióka keményítő, rostkeverék (útifűmaghéjliszt, bambuszrost), térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav).
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat! Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
Kiszerelés: 1000g
Tárolás: száraz, hűvös helyen tárolandó.
| Átlagos tápérték | 100 g lisztkeverékben |
| Energia | 1398 kJ / 331 kcal |
| Zsír | 1,9 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 65,2 g |
| - amelyből cukrok | 2,1 g |
| Rost | 13,8 g |
| Fehérje | 6,5 g |
| Só | 0,03 g |
Csomagok - Együtt jobban jársz!
Gluténmentes Gourmet Csomag (ha gluténmentesen szeretnél főzni)
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
Összesen:
33.210 Ft
helyett
27.490 Ft
Kedvezmény:
17%
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.990 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.145 Ft
