Szafi Reform Kókuszolaj 1000ml
|
A kókuszolaj vagy kókuszzsír a friss kókusz húsából préseléssel nyert zsiradék. Felhasználhatjuk főzéshez, sütéshez, a hagyományos növényi olajok, vaj, illetve egyéb zsiradékok kiváltására. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Szafi Reform Bombabiztos Kókuszolaj 1000 ml - NYÁRI BIZTONSÁGOS CSOMAGOLÁSBAN!
A kókuszolaj vagy kókuszzsír a friss kókusz húsából préseléssel nyert zsiradék. Felhasználhatjuk főzéshez, sütéshez, a hagyományos növényi olajok, vaj, illetve egyéb zsiradékok kiváltására.
Kókuszolaj a konyhában:
A kókuszolaj vagy kókuszzsír színtelen, szagtalan olaj, amely sokoldalúan felhasználható az ételeink elkészítéséhez:
- lágy halmazállapotban kiválthatjuk vele vajunkat, margarinunkat.
- szilárd halmazállapotban használjuk zsiradékként.
- folyékony halmazállapotban pedig ugyanúgy használhatjuk, mint napraforgó társát.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 3700 kJ (900 kcal) |
| Zsír | 100 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 91 g |
| - amelyből egyszeresen telítetlen zsírsavak | 7 g |
| - amelybőltöbbszörösen telítetlen zsírsavak | 2 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| - amelyből cukrok | 0 g |
| Rost | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
