Lorenzo Jázmin rizs 1 kg
Ár:
1.199 Ft
| Prémium minőségű Kambodzsában termesztett jázmin rizs, 1000 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: 100% jázmin rizs.
Tárolási feltételek: A rizst olyan száraz, tiszta, hűvös helységben és körülmények között kell tárolni, hogy a minőségcsökkenéstől, a fertőzéstől és a megromlástól egyaránt mentes legyen.
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1456 kJ / 349 kcal |
| Zsírtartalom | 0,7 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 78,5 g |
| Fehérje | 7 g |
| Só | 15 mg |
| Rost | 1,3 g |
Csomagok - Együtt jobban jársz!
Gluténmentes Gourmet Csomag (ha gluténmentesen szeretnél főzni)
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
Összesen:
33.210 Ft
helyett
27.490 Ft
Kedvezmény:
17%
