Szafi Reform Csökkentett szénhidrát-tartalmú galuska lisztkeverék (gluténmentes) 500g
Ár:
2.349 Ft
| A lisztkeverék segítségével könnyedén készíthetünk gluténmentes, csökkentett szénhidráttartalmú, paleo diétába is beilleszthető nokedlit, galuskát, és házi tésztát. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Tápióka keményítő, bambuszrost, szezámmagliszt, útifűmaghéjliszt, kókuszliszt, batáta liszt.
Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
| Átlagos tápérték | 100g lisztkeverékben |
| Energia | 1305 kJ / 311 kcal |
| Zsír | 2,1 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,7 g |
| Szénhidrát | 49,1 g |
| - amelyből cukrok | 1,5 g |
| Rost | 31 g |
| Fehérje | 8,6 g |
| Só | 0 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.289 Ft
