Dia-Wellness Zero-6 Lisztkeverék koncentrátum 500 g
|
A Dia-Wellness ZERO-6 Lisztkoncentrátum kevesebb mint 7% szénhidrátot tartalmaz a normál BL55 búzaliszt 70-75%-os értékéhez képest. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Megújult receptúrával!
A Dia-Wellness ZERO-6 Lisztkoncentrátum kevesebb mint 7% szénhidrátot tartalmaz a normál BL55 búzaliszt 70-75%-os értékéhez képest.
Fogyókúrázóknak 1:1 arányban (1 rész ZERO-6 Lisztkoncentrátum, 1 rész búzaliszt), cukorbetegeknek 1:2 arányban (1 rész ZERO-6 Lisztkoncentrátum, 2 rész búzaliszt) javasolt a termék keverése normál búzaliszttel, de egyes speciális sütemények elkészítésénél akár önmagában is használható. Rendkívül magas fehérje- és élelmi rost tartalommal bír és hihetetlenül alacsony, mindösszesen 7% alatti emészthető szénhidráttartalommal rendelkezik.
A ZERO-6 Lisztkoncentrátum - eltérő keverési arányok (20-80%) alkalmazásával - használható kenyérsütéshez, galuska készítéséhez, palacsintasütéshez, habaráshoz, édes sütemények és száraztészta készítéséhez.
Magas fehérjetartalom, magas rosttartalom és alacsony glikémiás index jellemzi.
Összetevők: búzafehérje, élelmi rost (búza), növényi olaj (repce), rezisztens keményítő, tömegnövelőszer: polidextróz; búzakorpa, borsófehérje, stabilizálószer: konjak gumi; étkezési sav: tejsav; emulgeálószer: E 471; lisztkezelőszer: aszkorbinsav, enzimek
| Tápérték | 100 g termékben: |
| Energia | 1465 kJ / 352 kcal |
| Zsír | 12,3 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,7 g |
| Szénhidrát | 7,6 g |
| - ebből cukrok | 2,1 g |
| Rost | 33,4 g |
| Fehérje | 36,2 g |
| Só | 0,16 g |
