Dia-Wellness Áfonya Lekvár 380g
Ár:
2.309 Ft
| Csökkentett szénhidráttartalmú, magas gyümölcstartalmú áfonya lekvár, amely fogyasztható önmagában vagy akár süteményekhez, húsokhoz is. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: áfonya 50 %, gyümölcsből kivont természetes szirup, inulin, tömegnövelőszer: polidextróz, oligofruktóz, sűrítőanyag: pektin, étkezési sav: citromsav, aromák, VitaminC
Felhasználás: önmagában, vagy süteményekhez húsokhoz. Nem sütésálló.
A C-vitamin hozzájárul a fáradság és kifáradás csökkentéséhez.
Kiszerelés: 380 g
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 476kJ/113kcal |
| Zsír | 0,3 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,0 g |
| Szénhidrát | 24,9 g |
| - amelyből cukrok | 24,9 g |
| Rost | 19,7 g |
| Fehérje | 0,3 g |
| Só | 0,06 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.210 Ft
