Dia-Wellness Pirosribizli lekvár 380g
Ár:
2.099 Ft
| Magas gyümölcstartalmú, csökkentett szénhidráttartalmú pirosribizli lekvár. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: piros ribizli (50%), gyümölcsből kivont természetes szirup, inulin, tömegnövelőszer: polidextróz, oligofruktóz, sűrítőanyag: pektin, étkezési sav: citromsav, aromák, színezék: carminvörös, vitamin C
Kiszerelés: 380 g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 374 kJ/89 kcal |
| Zsír | 0,1 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,01 g |
| Szénhidrát | 21,0 g |
| - ebből cukrok 19,0 g | |
| Rost | 19,0 g |
| Fehérje | 0,3 g |
| Só | 0,06 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.992 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.903 Ft
Raktáron
1.899 Ft
1.395 Ft
