Dia-Wellness Panírmorzsa 500g
Ár:
1.639 Ft
| Élelmi rostban és fehérjében gazdag, csökkentett szénhidráttartalmú panírmorzsa. A fehérje hozzájárul a normál csontozat fenntartásához. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: búzacsíra, szénhidrátcsökkentett lisztkeverék (búzafehérje, élelmi rost, növényi olaj (repce), tömegnövelőszer: polidextróz, búzakorpa, burgonyafehérje, stabilizálószer: ördögnyelv kivonat (konyak gumi), emulgeálószer: E 471, étkezési sav: tejsav, lisztkezelőszer: aszkorbinsav, enzimek), búzaliszt, élesztő, víz, só, rozmaring kivonat
Kiszerelés: 500 g
Allergén: glutén
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1150 KJ/274 Kcal |
| Zsír | 5,0 g |
| - ebből telített zsírsav | 1,0 g |
| Szénhidrát | 42,0 g |
| - ebből cukor | 1,0 g |
| Élelmi rost | 15,5 g |
| Fehérje | 25.5 g |
| Só | 0,06 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.797 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.695 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.552 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.745 Ft
