Dia-Wellness Vaníliás Hidegpuding 500g
Ár:
2.007 Ft
| Hidegen kikeverhető vaníliás puding édesítőszerekkel. Élelmi rostban gazdag. Sütésálló. A cukor helyett eritritet és szukralózt tartalmazó ételek fogyasztása, a fogyasztást követően kisebb mértékű vércukorszint emelkedést okoz mint a cukrot tartalmazó ételek fogyasztása. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: sűrítőanyag: módosított burgonya keményítő, tömegnövelőszer: polidextróz, maltodextrin, zsíros tejpor, élelmi rost(cikória, kukorica), tejsavópor, édesítőszer: eritrit, steviol-glikozidok, szukralóz, aroma, színezék: béta karotin, lutein, karminsav,
Használata: 500 g dia-wellness vaníliás hidegpudingport 1,25 liter hideg vízzel simára keverünk.
Alergén: tej
Kiszerelés: 500 g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1352kJ/323 kcal |
| Zsír | 4,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 2,3 g |
| Szénhidrát | 54,0 g |
| - amelyből cukrok | 9,1 g |
| - amelyből poliolok 1,8 g | |
| Rost | 28,9 g |
| Fehérje | 4,6 g |
| Só | 0,35 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.992 Ft
