Szafi Free tekerhető Hajdinás Palacsinta lisztkeverék 1000 g
Ár:
3.649 Ft
| A Szafi Free tekerhető hajdinás palacsinta lisztkeverék segítségével könnyedén és gyorsan készíthető palacsinta tej és tojás felhasználása nélkül. Az így készült palacsinta a vegánok étrendjébe is beilleszthető. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Szafi Free tekerhető Hajdinás Palacsinta lisztkeverék, édesítés nélkül!
Gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, szójamentes, maglisztmentes, kukoricamentes, burgonyamentes, rizsmentes vékony tésztás könnyen tekerhető palacsinta.
A termékeinkhez nem használunk állati eredetű termékeket, ezért szennyeződéstől mentesen garantáltan vegán a Szafi Free termékcsalád.
Összetevők: Hajdinaliszt, tápióka keményítő, útifűmaghéjliszt, só, térfogatnövelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát).
| Átlagos tápérték | 100 g lisztkeverékben |
| energia | 1491 kJ (352 kcal) |
| zsír | 2,0 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| szénhidrát | 70,3 g |
| - amelyből cukrok | 1,4 g |
| fehérje | 10,0 g |
| só | 0,79 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
3.990 Ft
