Szafi Free Amerikai Fánk lisztkeverék 1000 g
Ár:
3.459 Ft
| Gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, szójamentes, élesztőmentes kelesztés nélküli fánk készíthető a lisztkeverék segítségével, pillanatok alatt. Élelmi rostokban gazdag, így a kiegyensúlyozott étrend méltó alapanyaga lehet. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, szójamentes, élesztőmentes kelesztés nélküli fánk készíthető a lisztkeverék segítségével, pillanatok alatt. A termékeinkhez nem használunk állati eredetű termékeket, ezért szennyeződéstől mentesen Vegán a Szafi Free termékcsalád!
Összetevők: Kölesliszt, tápióka keményítő, rostkeverék (útifűmaghéjliszt, bambuszrostliszt), térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav)
| Átlagos tápérték | 100g lisztkeverékben |
| Energia | 1410 kJ / 334 kcal |
| Zsír | 1,6 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 67 g |
| - amelyből cukrok | 1,6 g |
| Rost | 14,3 g |
| Fehérje | 5,6 g |
| Só | 0,03 g |
