Risolino 7mm gluténmentes rizstészta 240 g
Ár:
699 Ft
| A rizstészta nem tartalmaz búzát, glutént, tejet, szóját, tojást és mesterséges adalékanyagokat. Rendkívül gyorsan és egyszerűen elkészíthető. 100%-ban vegán termék. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: rizsliszt, tápióka keményítő
| Átlagos tápanyagértékek 100 g termékben | |
| Energia | 1477 kJ / 353 kcal |
| Zsír | 0,92 g |
| amelyből telített zsírsavak | 13,0 g |
| Szénhidrát | 79,0 g |
| amelyből cukrok* | 0,65 g |
| Fehérje | 7,0 g |
| Só | 0,8 g |
