Szafi Free Hagymás-Tejfölös ízű chips (gluténmentes) 50g
|
Szafi Free hagymás-tejfölös ízű lencse-hajdina chips. Gluténmentes, tejmentes, szójamentes, vegán zöldségchips 30%- kal csökkentett zsírtartalommal. Nem tartalmaz ízfokozót, igazi roppanós csemege. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Hagymás-tejfölös ízű lencse-hajdina chip: gluténmentes, vegán, tejmentes, szójamentes, ízfokozót nem tartalmaz, 30 %-kal csökkentett zsírtartalom.
Összetevők: vöröslencseliszt (45%), hajdinaliszt (29%), napraforgó étolaj, hagymás-tejfölös ízesítő fűszerkeverék (5%) (dextróz, szárított vöröshagymapor, szárított petrezselyemlevél, só, kukoricakeményítő, aromák, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, fűszerkivonat), étkezési só.
Fontos! A termék földimogyorót tartalmazhat.
Tárolás: száraz, hűvös helyen
Kiszerelés: 50 g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1827 kJ / 437 kcal |
| Zsír | 21g |
| - amelyből telített zsírsavak | 2g |
| Szénhidrát | 42g |
| - amelyből cukrok | 2,8g |
| Rost | 5,9 g |
| Fehérje | 17 g |
| Só | 2,5 g |
