Szafi Reform Csökkentett Szénhidrát-tartalmú kenyér és péksütemény lisztkeverék 500g
Ár:
2.659 Ft
| A lisztkeverék segítségével könnyedén készíthetünk szénhidrát-csökkentett, gluténmentes, tejmentes, élesztőmentes, kelesztés nélküli kenyeret, zsemlét, kalácsot, pizzát, pogácsát illetve sós, vagy édes péksüteményeket, bejglit, valamint palacsinta, piskóta készítésére is kiválóan alkalmas. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Tápióka keményítő, bambuszrost, szezámmagliszt, utifűmaghéjliszt, kókuszliszt, batáta liszt, térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav).
Fontos! A termék mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat! Hozzáadott cukrot nem tartalmaz.Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
Tárolás: száraz, hűvös helyen!
Kiszerelés: 500 g
| Átlagos tápérték 100 g lisztkeverékben | |
| Energia | 1281 kJ (306 kcal) |
| Zsír | 2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,7 g |
| Szénhidrát | 48,2 g |
| - amelyből cukrok | 1,4 g |
| Rost | 30,4 g |
| Fehérje | 8,4 g |
| Só | 0,02 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Raktáron
2.929 Ft
Raktáron
2.979 Ft
1.999 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.790 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.715 Ft
