Szafi Reform Szénhidrát-csökkentett termékekhez rostkeverék 250g
Ár:
2.929 Ft
| Gluténmentes, ízesítés nélküli natúr rostliszt, amelyet más lisztekhez adagolva jelentősen csökkenthetjük a készétel szénhidráttartalmát, de akár önmagában is használható. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Magas rosttartalmú gluténmentes, szénhidrát-csökkentő lisztkoncentrátum, amelyből bármilyen kenyérféle, péksütemény, piskóta, kalács készíthető.
Összetevők: Bambuszrost, útifűmaghéj, savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), sűrítő anyag (konjak gumi).
Fontos! A termék szezámmagot, mustármagot, zellert, dióféléket, szulfitokat, csillagfürtöt tartalmazhat! Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
| Átlagos tápérték | 100 g lisztkeverékben |
| Energia | 785 kJ / 196 kcal |
| Zsír | 0,5 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 1,1 g |
| - amelyből cukrok | 0,6 g |
| Rost | 91,6 g |
| Fehérje | 0,9 g |
| Só | 0,23 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Raktáron
2.979 Ft
1.999 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.790 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.715 Ft
