(Sz) Kalifa Kókuszreszelék 100 g
Ár:
339 Ft
319 Ft
|
Lejárati dátum: 2026-06-25 Tudtad, hogy az ínycsiklandó süteményreceptek egyik legnépszerűbb alapanyaga, a kókuszreszelék nagy mennyiségben tartalmaz esszenciális ásványi anyagokat? Egyebek mellett gazdag foszfor-, és magnéziumforrás. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| 100 g termékben: | |
|---|---|
| Energia: | 2612 kJ / 635 kcal |
| Zsír: | 59 g |
| amelyből telített zsírsavak: | 48 g |
| Szénhidrát: | 7 g |
| amelyből cukrok: | 7 g |
| Fehérje: | 7,7 g |
| Só: | 0,08 g |
| Kálium | 600 mg 30% NRV* |
| Magnézium: | 90 mg 24% NRV* |
| Foszfor: | 150 mg 21% NRV* |
| Mangán: | 2,45 mg 123% NRV* |
| Napi referencia beviteli érték egy átlagos felnőtt számára (8400 kJ / 2000 kcal) | |
| * NRV: Táplálkozási beviteli referencia érték felnőttek számára. | |
| A csomagolás 2 adagot tartalmaz. | |
| A termék összetételének elemzésekor kapott értékek a természetes alapanyagból készült élelmiszerek esetén megszokott mértékben ingadozhatnak. |
Referencia beviteli érték egy átlagos felnőtt számára (8400kJ/2000kcal)
