Éden Prémium hajdina 500 g
Ár:
710 Ft
| Felhasználása: köretnek, kásának, sütéshez-főzéshez. A hajdina a keserűfű-félék családjába tartozik. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: hajdina
Felhasználása: köretnek, kásának, sütéshez-főzéshez. A hajdina a keserűfű-félék családjába tartozik.
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1519,81 kJ / 363 kcal |
| Zsír | 3,4 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 0,8 g |
| Szénhidrát | 71,5 g |
| – amelyből cukrok | 0 g |
| Rost | 10 g |
| Fehérje | 13,25 g |
| Só | 0,0005 g |
Száraz, hűvös helyen tárolandó!
Allergén információ: a termék dióféléket feldolgozó üzemben készült.
