Éden Prémium Tápióka keményítő 250g
Ár:
729 Ft
| Sűrítő tulajdonsága miatt alkalmas pudingok, krémek, levesek, mártások készítéséhez is. Főleg az étel állagának kialakításában játszik szerepet. A tápióka keményítőt elősorban a kukoricakeményítőhöz hasonlóan (tehát nem önmagában) használják sűrítőanyagként, levesek, főzelékek sűrítésére lehet felhasználni. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Származási hely: Thaiföld
Allergén információ: A termék dióféléket feldolgozó üzemben készült! Gluténmentes termékeket előállító üzemben készült.
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1465 kJ / 353 kcal |
| Zsír | <0,5 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 88 g |
| – amelyből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Rost | 0,5 g |
