Éden Prémium Ciroktészta 200g spagetti
| Ciroklisztből készült gluténmentes spagetti száraztészta kölesliszttel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A cirok egy a fűfélék családjába tartozó afrikai eredetű gabonanövény, ami megfelelő tápértékkel rendelkezik. Jelenleg a világon az 5. legnagyobb területen termesztett gabonaféle. Afrikai eredetű, de elterjedt egész Ázsiában és Amerikában is. jó energiaforrás poliszacharidokból, fehérjékből és lipidekből, valamint ásványi anyagokat és vitaminokat tartalmaz. Keményítőtartalma a szervezetben lassabban szívódik fel.
A cirokliszt gluténmentes.
Összetevők: cirokliszt (57 %), kölesliszt, ivóvíz, útifű maghéj liszt
Elkészítési javaslat: Forrásban lévő vízben, alacsony hőfokon 3-4 percig főzzük, ha leszűrjük és bő héj öblítjük. Ízlés szerint tálaljuk. Jó étvágyat!
Tárolás: száraz, hűvös, napfénytől védett helyen
Gluténmentes előállító üzemben készült.
Allergén információ: A termék dióféléket is feldolgozó üzemben készült. Nyomokban mustárt és szezámmagot tartalmazhat.
Kiszerelés: 200 g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1400 kJ / 331 kcal |
| Zsír | 2,6 g |
| -amelyből telített zsírsavak | 0,4 g |
| Szénhidrát | 64 g |
| -amelyből cukrok | <0,5 g |
| Rost | 6,6 g |
| Fehérje | 9,1 g |
| Só | <0,01 g |
