Schär Savoiardi gluténmentes babapiskóta 200 g
Ár:
2.229 Ft
|
Édes, omlós babapiskóta Ennek az édes, finom babapiskótának a könnyed, légies állaga évszázadók óta rajongással tölti el a gyerekeket és felnőtteket egyaránt. Önmagában is nagyon finom, így a csomagolásból kivéve is elfogyaszthatod, de persze készíthetsz is belőle valami finomat - mondjuk egy tiramisut? |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Gluténmentes és Laktózmentes
Összetevők: friss tojás * 38% , cukor , kukoricakeményítő , rizsliszt , sűrítő anyag: guar gumi ; aromák . ** pajta tojás
Tápérték 100g-ban
| energia | 1604 / 380 kj/kcal |
|---|---|
| zsír | 7 g |
| ebből telített zsírsavak | 2.2 g |
| szénhidrát | 70 g |
| ebből cukor | 32 g |
| rost | 1.1 g |
| fehérje | 8.6 g |
| só | 0.2 g |
Darabonkénti súly: 16.6 g
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.069 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.739 Ft
