It's us Mimen cirok pékárú gluténmentes lisztkeverék 1000g
Ár:
3.012 Ft
|
A mimen termékek összetevői minden fő allergéntől mentesek és kukoricát sem tartalmaznak. A gyártáshoz értékes alapanyagokat többek között kölest, csicseriborsót és tápiókát használunk. A receptek kidolgozásánál is törekszünk a további allergén anyagok (tej, tojás) kizárására. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők:
cirokliszt (48%), tápiókakeményítő, útifűmaghéjrost, antioxidáns (aszkorbinsav).
-
Tejmentes
- Tojásmentes
- Búzamentes
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 1470 kJ / 347 kcal |
| Zsír | 1,8 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,4 g |
| Szénhidrát | 74,0 g |
| amelyből cukrok | 0,2 g |
| Rost | 7,1 g |
| Fehérje | 5,2 g |
| Só | 0,02 g |
| Cukorokból laktóz | <0,1 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.715 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.613 Ft
