It's us MARIA'S gluténmentes mákos tekercs 400g
|
Gluténmentes mákos tekercs legalább 40% töltelékkel. Elragadóan finom, karácsonyi tekercs mákkal. Ha nem szeretnél kísérletezni, vagy nincs időd elkészíteni otthon mindent, akkor tedd egyszerűbbé a karácsonyi készülődést és válaszd az It's us MARIA'S gluténmentes mákos tekercset, megszólalásig hasonlít a hagyományos változathoz. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Mit érdemes tudni róla?
- Gluténmentes
- Legalább 40% töltelékkel
- Magyar termék
Összetevők:
Gluténmentes lisztkeverék (gluténmentes búzakeményítő, kukoricaliszt, dextróz, tejpor, gluténmentes zabrost, burgonyarost, stabilizátor (guargumi, xantángumi, E464), térfogatnövelő szer ( Na-bikarbonátok), lisztkezelő szer (aszkorbinsav)/, mák 16%, cukor, margarin [növényi olajok (pálmaolaj, repceolaj, napraforgóolaj, lenolaj változó arányban], víz, emulgeálószerek (napraforgó lecitin, zsírsavak mono- és digliceirdjei), tejsavópor, só, étkezési sav (citromsav), tartósítószer (kálium-szorbát), aromák, vitaminok (A, D), színezék (karotinok), mazsola, tej, tejföl, dextróz, tojás sárgájalé, élesztő, tartósítószer keverék (glicerin, tartóstószer:E262, víz, természetes aroma), étkezési só, fahéj, citrom aroma, víz, glükóz szörp, aromakészítmény (természetes citrus olaj), glicerin, sűrítő anyag:E415, természetes aromaanyagok, tartósítószer:E202, étkezési sav: E330.
Származási hely: Magyarország
Termékfülek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Átlagos tápanyagértékek 100 g termékben | |
| Energia | 1418 kJ / 338 kcal |
| Zsír | 13,7 g |
| amelyből telített zsírsavak | 4,4 g |
| Szénhidrát | 46,3 g |
| amelyből cukor | 24,2 g |
| Fehérje | 5,7 g |
| Só | 0,24 g |
| Az adatok tájékoztató jellegűek! Minden esetben olvassa el a terméken található címkét. | |
| Nyomokban dióféléket tartalmazhat! |
