It's us Kate's Low carb gm sütemény lisztkeverék 500g
Ár:
1.790 Ft
| Gluténmentes és szénhidrátcsökkentett sütemény lisztkeverék, Kati konyhájából. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: tápióka keményítő, bambuszrost, kölesliszt, csicseriborsó liszt, kókuszliszt, barna rizsliszt, cikóriainulin 4%, útifű maghéj rost, étkezési só, térfogatnövelő szer (nátrium-karbonátok), antioxidáns (aszkorbinsav), savanyúságot szabályozó anyag (citromsav).
Kiszerelés: 500 g
45%-kal csökkentett szénhidráttartalmú muffin süthető a lisztkeverékből a hagyományos muffinokhoz képes a receptúra alapján.
| Átlagos tápérték | 100g termékben |
| Energia | 1286 kJ / 307 kcal |
| Zsír | 1,8 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,8 g |
| Szénhidrát | 53,1 g |
| - amelyből cukrok | 1,4 g |
| Rost | 29,3 g |
| Fehérje | 4,5 g |
| Só | 0,90 g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.590 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.090 Ft
