Éden Prémium Bake-Free KELT TÉSZTA Lisztkeverék 1000g
Ár:
2.890 Ft
| Glutén-, tej-, tojás-, szója- és rizsmentes kelt tészta lisztkeverék. Hozzáadott cukrot és tartosítószereket sem tartalmaz. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: gluténmentes lisztkeverék (köles liszt, quinoa liszt), tápióka keményítő, útifű maghéj liszt
Gluténmentes termékeket előállító üzemben készült.
Származási hely: Magyarország
Tárolás: Száraz, hűvös, napfénytől védett helyen.
Allergén információ: a termék dióféléket is feldolgozó üzemben készült.
Nettó tömeg: 1000 g
| Átlagos tápérték | 100 g lisztkeverékben |
| Energia | 1488 kJ/352 kcal |
| Zsír | 2,6 g |
| -Amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 69 g |
| -Amelyből cukrok | <0,5 g |
| Rost | 7,2 g |
| Fehérje | 9,1 g |
| Só | 0,02 g |
