Éden Prémium Konjac Liszt 100g
| A konjac liszt, vagy másik nevén konjak-glükomannán az Ázsiából származó ördögnyelv gyökeréből készül. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Gluténmentes, íztelen, szagtan kiváló viszkozitású sűrítőanyag, ami bármilyen étrendbe beilleszthető, alkalmas ételek sűrítésére, maglisztekből készült sütemények, kenyerek állagának javítására, pudingnak, önteteknek, zselés készítményeknek.
A terméket szárazon, magában nem ajánlott fogyasztani!
Összetétel: 100% Konjac liszt
Felhasználása: ételek sűrítéséhez, pudingokhoz, öntetekhez
Tárolás: Száraz, hűvös helyen tárolandó!
Allergén infók: A termék dióféléket, feldolgozó üzemben készült. Gluténmentes termékeket előállító üzemben készült.
Minőségét megőrzi: A csomagoláson jelzett időpontig.
Nettó tömege: 100g
| Átlagos tápérték | 100 g termékben |
| Energia | 744 kJ / 180 kcal |
| Zsír | <0,5 g |
| – amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 1 g |
| – amelyből cukrok | 0 g |
| Rost | ~85 g |
| Fehérje | 1,5 g |
| Só | <0,2 g |
