Éden Prémium Bake-Free piskóta-muffin lisztkeverék 1 kg
| Gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, szójamentes, élesztőmentes, kukoricaliszt-, és keményítőmentes, burgonyamentes, rizsmentes, vegán, élelmi rostban gazdag konyhakész piskóta lisztkeverék, hozzáadott zsiradék nélküli muffinok és piskóták készítéséhez. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kölesliszt [köles: Lengyelország], tápióka keményítő, útifű maghéj liszt, térfogat növelő szer (nátrium-hidrogén-karbonát), savanyúságot szabályzó anyag (citromsav)
Felhasználási terület: gluténmentes, tejmentes, tojásmentes, szójamentes, élesztőmentes, kukoricaliszt-, és keményítőmentes, burgonyamentes, rizsmentes, vegán, élelmi rostban gazdag, hozzáadott zsiradék nélküli muffinok és piskóták készítéséhez.
Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz.
Gluténmentes termékeket előállító üzemben készült.
Származási hely: Magyarország
Tárolás: Száraz, hűvös helyen.
Allergén információ: A termék dióféléket is feldolgozó üzemben készült.
Nettó tömeg: 1000 g
Elkészítési javaslat: Recept 5 db muffinhoz
- 125 g lisztkeverék
- 45 g Eden Premium eritrit
- fél teáskanál vanília aroma vagy őrlemény
- 155 g víz
Elkészítés: keverjük össze a hozzávalókat és öntsük szilikonos muffin formákba. Előmelegített 180 fokos sütőben alsó-felső sütéssel süssük készre 20 perc alatt.
| Átlagos tápérték | 100 g lisztkeverékben: |
| Energia | 1431 kJ / 342 kcal |
| Zsír | 2,5 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0,5 g |
| Szénhidrát | 67 g |
| - amelyből cukrok | 0,5 g |
| Rost | 8,9 g |
| Fehérje | 9,3 g |
| Só | 0,03 g |
